Новини

Запустили круту серію подкастів Health to Wealth

Accor - провідна світова група у сфері гостинності, сьогодні оголосила про запуск Health to Wealth. Нова серія присвячена поточному стану добробуту та визначальним проблемам нашого часу.


Програма Health to Wealth, в якій беруть участь деякі з провідних мислителів нашої епохи, починається сьогодні з серії інформативних подкастів, які змушують замислитися. Слідом за подкастами стартує конкурс стартапів у Парижі у співпраці з VivaTech. А також, стаття, опублікована пізніше цього року, буде присвячена останнім дослідженням у галузі психологічного та фізіологічного здоров'я, соціальної структури та відповідальності глобальних зрушень, відповідей та прогнозів.

Доступні перші чотири епізоди подкасту Health to Wealth, у яких Вім Хоф обговорює демократичний доступ до здоров'я та силу дихання (Putting Mind Over Matter). Кейт Кук розповість про вплив здорового харчування на ефективність бізнесу (Super Powered Through Strategic Nutrition); Саша Целестіал-Уан розповість про свою масову, реальну реакцію на відходи («Поширення рецепту зі скорочення харчових відходів»); та Мануель Муніс з темою технології, їх вплив та стратегічні можливості (Turning The Digital Tide).
Серія подкастів Health to Wealth доступна на вебсайті Accor:
https://group.accor.com/en/Actualites/2022/04/health-to-wealth-podcast-series-wellness