Новини

«Будинок Гуччі» на озері Комо можна орендувати на Airbnb

Окремий вид мистецтва – орендувати на Airbnb будинки та квартири з популярних фільмів та серіалів. Так, наприклад, Віллу Бальбіано ви могли бачити у фільмі «Дім Гуччі».

Вілла Бальбіано, розташована на західному березі озера Комо, є італійською перлиною, винятковим історичним палацом, який колись належав знаменитому кардиналу Толомео Галліо. Він побудував її наприкінці 16 століття і використав як свою головну резиденцію. Століття потому вона була розширена і прикрашена кардиналом Анджело Марією Дуріні, який використовував віллу для тусовок, фестивалів та банкетів, що невпинно йшли один за одним. З тих пір, кожен наступний власник тільки додавав пишності віллі.

В даний час Вілла Бальбіано є найбільшою приватною резиденцією на озері, що займає більше 2 га, з розкішним садом, відкритим басейном, приватним пірсом і елінгом. Всередині вілли історичні інтер'єри заповнені найкращими предметами мистецтва та меблями минулих століть, придбаними на Sotheby's та Christie's.

Завдяки славному минулому, неперевершеному поєднанню рукотворної та природної краси, Вілла Бальбіано є одним із найчарівніших місць на озері Комо.

Силка на Airbnb https://www.airbnb.co.uk/rooms/53361945?source_impression_id=p3_1644334617_QR8W0Wax2u1dyzBr
Офіційний сайт https://theheritage-collection.com/villa-balbiano/