Новини

Старий вагон поїзда – новий готель у Південній Африці

Південноафриканський захисник природи Адріан Гардінер відкрив у сафарі готелі "Mantis Founders Lodge", готельний номер у вагоні поїзда. Тепер відвідувачі Східного Кейпу в Південній Африці можуть отримати гострі відчуття від сну в залізничному вагоні з додатковим бонусом у вигляді сафарі прямо на порозі свого готельного номера.

Вагон 1970-го року все ще не втратив своєї автентичності, але Гардінер зробив кілька оновлень, щоб гості відчували, що подорожують у першому класі. Люкс знаходиться на вершині пагорба, звідки відкривається приголомшливий вид на навколишню сільську місцевість, де блукають носороги, бородавники та жирафи. Зовні велика тераса ідеально підходить для трапези на свіжому повітрі поряд із басейном. Всередині збереглися такі частини первинного декору, як ванна кімната та дерев'яні панелі, щоб гості могли поринути у залізничну ностальгію. Є також відкрита ванна кімната із захоплюючим видом, грайливо названа «Квитковою касою».

Mantis Founders Lodge знаходиться в 72 км від Геберхі (раніше Порт-Елізабет), приблизно на півдорозі між Кейптауном та Дурбаном.